Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Зелена Пластика Сјај Пајакот. Брои, Унисекс
  • Обновено

Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Зелена Пластика Сјај Пајакот. Брои, Унисекс

DEN 191.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Зелена Пластика Сјај Пајакот., 1 Брои. Секое пакување содржи 1 парче пластичен пајак, 1 парче зелена боја 1,6 инчен стап за сјај и јаже. Одлично е За Ноќта на Вештерките, Забави и разни големини На Забави. Само активирајте го стапчето за сјај и поврзете се со пластично парче. Светлиот сјај трае 6-8 часа. Тоа одговара За Унисекс, Деца, па Дури И Возрасни. Ајде да ја добиеме оваа ставка за сјај за да можете да застанете во секој ноќен настан. Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Зелена Пластика Сјај Пајакот., 1 Брои 1pc пластичен пајак и 1pc 1.6" сјај стап. Боја : Зелена. Одлично за Ноќта на Вештерките, Роденден и разни големини На Забави. Сјај за 6-8 часа. Супер Светла. Костуми За Унисекс, Деца, па Дури И Возрасни.