Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, песок, 5 8 ширина 48
  • Обновено

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, песок, 5 8 ширина 48

DEN 847.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозорец. Levolor Custom Horizons 10 Collection Collection безжична соларна сенка : Обичај направен за совршено вклопување. Инструкции за лесни за инсталирање. Колекцијата Horizons 10 има соларни ткаенини кои носат елегантен и софистициран изглед на вашите прозорци. Сончевите нијанси ја блокираат топлината и сјајот од сонцето без да го жртвуваат погледот. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Вклучен хардвер. Внатре во монтирање. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина што одговара. Блокира топлина, а не погледот. Елегантен и едноставен дизајн им дава на вашите прозорци чист изглед, додека обезбедува до 90% УВ заштита за да ви помогне да го спречите вашиот мебел и тротоарите. До 90% УВ заштита.