Хокен Риболов Хампи Смрт Жига
  • Обновено

Хокен Риболов Хампи Смрт Жига

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хампи Смрт Жигите се направени со супер меки УВ здолништа, глави обоени во прав и цврсти куки од карпи. Безброј часови отидоа во дизајнирање и усогласување на тоа "Совршено Розово" на кое не можат да одолеат грбавите. Хокен Риболов Хампи Смрт Жига : Направено Со супер меки УВ здолништа. Глави насликани во прав. Рок цврсти куки. Таа "Совршена Розова" на која хумпиите не можат да одолеат. Содржина на материјал : пластика.