Код Алфа Ерман Екстра Голем Ранец За Дуфел, Повеќе Бои
  • Обновено

Код Алфа Ерман Екстра Голем Ранец За Дуфел, Повеќе Бои

DEN 143.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тактичката Опрема Меркур " А " Дуфел е дуфел со повеќе џебови дизајниран да складира се што ви треба за кратко распоредување. Пространиот главен оддел лесно складира униформа, чизми и опрема. Ремените за рамо ја трансформираат оваа дуфла во ранец. Повеќе надворешни торбички со патент ги одржуваат помалите предмети организирани. Идеален дуфел за пократки распоредувања. Ремени за ранци лесно преминуваат дуфел во ранец за лесно носење. Пространа главна преграда лесно располага со униформа и опрема. Надворешните торбички со патент обезбедуваат дополнително складирање.