Педорт Мажи Памучни Воени Јакни Лесни Мулти Џебови Стојат Јака Воени Јакни Виндјакна Греј, XL
  • Обновено

Педорт Мажи Памучни Воени Јакни Лесни Мулти Џебови Стојат Јака Воени Јакни Виндјакна Греј, XL

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јакните на педорт за мажи е несомнено вашиот најзадоволувачки избор, исклучителен дизајн на половината, класична модна боја и дизајн за уникатен стил, ќе се чувствувате сигурни и удобни во овој капут јакни за мажи. Машки јакни со плус големина одлични за секојдневни, работни и други настани. без разлика дали станува збор за секојдневен или работен, овој капут дефинитивно ве прави зачудувачки. Тоа е добар избор за мажи и мажи. Машка Тенка Фит јакна. Мека ткаенина, лесна и топла, удобна за носење. Опуштено вклопување, затворање на копчето пред прилепување, манжетни со копчиња за прицврстување. Гроздобер моден класичен модел, свртете јака, долг ракав. Погоден за секојдневна секојдневна, домашна, активност на отворено, датуми и забави, пролет, aut и зима. Машина За Перење/ рачно перење, Не избелувајте.