Dell Inspiron Дома Бизнис Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 8TB PCIe SSD, Победа Про) Со Патување Работа Ранец
  • Обновено

Dell Inspiron Дома Бизнис Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 8TB PCIe SSD, Победа Про) Со Патување Работа Ранец

DEN 6384.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел : Dell Форма/Стил : Стандарден Процесор : 3-Ти Генерал AMD Ryzen 5 3450 U 2. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации.0, Порти/Слотови : , 1 usb 2.56 lbproduct Димензии (wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ Гаранција Од Michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО НАДГРАДЕНА Од Michaelelectronics2) Me2 Премиум Патување/Работа Лаптоп Ранец МОДЕЛ : Me2bpk1model Број : Me2-01упто 17во Безбедносна Брава Мобилно Полнење отпорно на Влага прилагодлив amd Ryzen 5 3450u 4-јадрен процесор. Сите компјутери и компоненти се сосема нови. 8ТБ PCIe NVMe SSD.