Рамо Градина Распрскувач, Градина Распрскувач, Олеснување Вентил Дизајн Воздушен Притисок Тип Овошно Дрво За Зеленчук Чај Растително Земјоделство
  • Обновено

Рамо Градина Распрскувач, Градина Распрскувач, Олеснување Вентил Дизајн Воздушен Притисок Тип Овошно Дрво За Зеленчук Чај Растително

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Задебеленото тело и основата на шишето го прават издржлив и стабилен производ за да бидете сигурни дека ќе купите.65во тежина 1192гр 1365гр 1749гр вклучен пакет : 1 х распрскувач за притисок во градината ова е градинарски распрскувач од типот на воздушен притисок со лента за рамо за употреба Во Земјоделско градинарство. Со автоматска заштита за ослободување од притисок и дизајн на вентил за олеснување, тој е многу практичен и безбеден за употреба.