Поставете Рачна Електрична Пумпа За Вежба Пумпа За Вода За Самовшмукување Мала Пумпа За Домаќинство
  • Обновено

Поставете Рачна Електрична Пумпа За Вежба Пумпа За Вода За Самовшмукување Мала Пумпа За Домаќинство

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис. Дали барате професионална и разумна пумпа за вода? Дали барате цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе задачи? Ако е така, ве молиме не гледајте понатаму! Нашата пумпа за вода за самовшмукување сигурно ќе ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од вашите најдобри избори. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 12, 50Х8, 80Х7, 00см/4, 91Х3, 46Х2, 75 инчи. - Работна температура : 5-49€ (41-120° F). - Лесен за инсталирање и едноставен за употреба. - Не е потребно напојување, се додека имате рачна вежба. - Погоден за многу дупчалки, можете да добиете пумпа со електрична вежба. - Изработени од материјали, издржливи и безбедни за долготрајна употреба. - Со фина изработка, не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреба. Лесен за инсталирање и едноставен за употреба. Не е потребно напојување, се додека имате рачна вежба. Погоден за многу дупчалки, можете да добиете пумпа со електрична вежба. Изработени од материјали, издржливи и безбедни за долготрајна употреба. Со фина изработка, не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреба.