Систем За Шампон за Чистење ниоксин За Коса Третирана Во Боја Со Светло Истенчување, 10. Унца
  • Обновено

Систем За Шампон за Чистење ниоксин За Коса Третирана Во Боја Со Светло Истенчување, 10. Унца

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој шампон е формулиран специјално за тенка, обоена коса за да додаде влага и волумен со сопствената формула За Биоамп На Ниоксин.Ако вашата коса се чувствува тенка, Чистачот На Ниоксин Систем 3 треба да биде вашето одење. Помага во заштитата на косата третирана со боја. Ова се постигнува преку технологија На Трансактивен Систем За Испорака, која длабоко се чисти со помош на антиоксиданси и витамини.