Паметни детали за прашина
  • Обновено

Паметни детали за прашина

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бисел дозна дека потрошувачите секогаш бараат подобро чистење, полесно за употреба алатки и мултифункционални производи кои се привлечни и нудат вредност и ефикасно складирање. Запознајте го пристапот Бисел кон секојдневните алатки за чистење. Паметните детали Производите нудат WOW карактеристики што ја олеснуваат секоја задача - склопувачки рачки за лесно складирање, споени рачки за да достигнат под мебел, меки допир и кружни краеви за виси. Од разноврсни метли, прашина и мултифункционална четка до цврсти четки, функционира и забавно за подобро чистење. Како што подразбира името, разликата е во деталите. Оваа линија дава ефективни резултати и чистење помалку напори-со сите детали што ги сакаат потрошувачите. И тоа потекнува од Бисел, име на потрошувачите доверба во грижата за подот. Bissell Smart Details Settan Set : Дизајн на лажички безбедно држи прашина и остатоци од гума на работ на површината за почиста зачувување. Лесна четка за складирање се вклопува безбедно во прашина.