Модерни Теми Органски Памук Лист Во Собата, Јаглерод, Целосна
  • Обновено

Модерни Теми Органски Памук Лист Во Собата, Јаглерод, Целосна

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

200 Конец Брои, 100% Органски Памук. Висока влага фитил, ултра-лесен и издржлив за цела сезона употреба.Донесете едноставност и модерен стил во декорот на вашата спална соба со нови Модерни Нишки комплет органски памучни листови со цврст број од 200 нишки. Комплетот може да се пере во машина за лесна нега.