18 X20' Ладен Лагер 20F-C9A4N2-06
  • Обновено

18 X20' Ладен Лагер 20F-C9A4N2-06

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Непобитен факт е дека домашните апарати го прават животот удобен. Прелистајте ја нашата широка разновидност на хардверски, електрични и електронски предмети имајќи го предвид квалитетот и сигурноста. Нашите производи се лесни за употреба и го прават вашето секојдневие многу удобно и удобно. Карактеристики 20 стапки. х 18 во. Ладен Дијаманти Самолеплива Полица За Полици Дизајнирана да биде сигурна, издржлива и привлечна за склопување, употреба и одржување спецификации големина : 20 стапки. х 18 во.- ШКУ : Achr122137 Бренд Име : Contact Бренд. Под Бренд : Јасно Покривање. Должина на ролна : 20 стапки. Ширина : 18 во. Боја : Ладен. Тип На Лепило : Самолеплив. Тип На Производ : Полица Лагер. Материјал : Винил Лесен за нанесување со нашата оригинална и иновативна решетка за мерење и сечење на подлогата на хартијата* лепилото на база на вода ја прави поставата репозиционирана и отстранлива без остатоци од остатоци.