Детето на моето момче на Картер, мое момче, панталони, и сет на Библи, 8-парчиња, прееми-24м
  • Обновено

Детето на моето момче на Картер, мое момче, панталони, и сет на Библи, 8-парчиња, прееми-24м

DEN 354.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Панталони : Лесно повлекување на еластични ленти за половини; Обврски манжетни. Направено со супер мек, дишечки памук за целодневна удобност, овој 8-парчен пакет вклучува два пара лесни панталони за влечење со покриени еластични ленти за половини за совршено вклопување, плус три соодветни каросерии (со слатки карактери + отпечатоци!) Направени со Преклопување на рамената и прилепувањата на нозете за да ги олеснат промените во пелена. Машина за перење. (ПССТ, овој пакет прави совршен подарок!) Сет од 8 парчиња вклучува 3 каросерии, 2 дното + 3 биб. Теловии : Кратки ракави; Преклопување на рамената за лесно над главата; прилепува на нозете за лесни промени; Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете.Нови стилови, иста голема вредност. Сертифициран стандард 100 од OEKO-TEX®.