Клоро Антимикробно садско крпа сет, бело црвено, парче
  • Обновено

Клоро Антимикробно садско крпа сет, бело црвено, парче

DEN 225.28

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Антимикробната крпа за јадење на клорокс е совршена за кујната неопходна за вашите задачи за секојдневно чистење. Абсорбента памук : Направен од супер абсорбента памук со детали од полиестерска лента, клороксните крпи се идеални за бришење на излевање, чистење на бродови и Сушење за готвење .