Нејтан Џејмс Пени Бело Биро За Пишување Со Елегантна Закривена Метална Рамка За Биро За Дома Или Канцеларија
  • Обновено

Нејтан Џејмс Пени Бело Биро За Пишување Со Елегантна Закривена Метална Рамка За Биро За Дома Или Канцеларија

DEN 655.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние го дизајниравме ова цврсто, добро изработено биро за сопствена канцелариска употреба. Должина : 43 "х Ширина : 24" х Висина : 29 " бело биро. Едноставно склопување и нема потреба да се грижите за гребење на вашите подови ве покривме со 6 прилагодливи заштитници за подни стапала. Одлично за работно канцелариско биро, поставено рамо до рамо за повеќе работни станици. Доживотна гаранција на производителот : обидете се 100 дена.