Оз Слаби Високи Тамблер Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Патување Кригла Со Слама Извинете мојот Француски француски булдог
  • Обновено

Оз Слаби Високи Тамблер Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Патување Кригла Со Слама Извинете мојот Француски француски булдог

DEN 343.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

20 мл Слаби Високи Тамблер Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Патување Кригла Со Слама Помилување Мојот Француски француски булдог (Виолетова) двојно Ѕид нерѓосувачки челик вакуум изолација за максимално задржување На температурата Отстранлив слама вклучени, бпа слободен лизгач заклучување капак Тесен дизајн одговара на повеќе држачи чаша. Чува топли пијалоци топли и ладни пијалоци ладни.