Bohning Jack Pine 5-Quiver
  • Обновено

Bohning Jack Pine 5-Quiver

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете повторно вчитување брзо и лесно со чекорот на боречкиот џек 5-стрелец. Направено од пластика, се прицврстува на лак за да ги одржува стрелките на дофат во секое време. Црната боја одговара на различни модели на лак. Овој поклон на лак има до пет стрели и е пригоден кога лови елени или друга игра, или за целна пракса. Bohning Jack Pine 5-Quiver : Изработено од пластика. Боја : Црна. Идеално за лов на елени. 5-стрелачки стил на бохнинг трепет.