Хартија И Плик Чиста Сјај Лента, Во Дворови, 2 Пакет, Портокал
  • Обновено

Хартија И Плик Чиста Сјај Лента, Во Дворови, 2 Пакет, Портокал

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Џем Хартија И Плик Чистата Сјајна Лента е совршена за додавање талент на декор за одмор, занаети и завиткани пакувања! Оваа Портокалова лента направена од врвен проегирен материјал попрскан со пенливи сјајни парчиња ги прави вашите подароци, самостојни проекти и повеќе поп со трепет и стил. Оваа лента е изработена од висококвалитетен проегирен материјал кој е издржлив и лесен за работа без разлика дали извртувате, вртите или врзувате во сладок лак. Користете за завиткување подароци, украсување маси, празничен декор, венци, правење венци, самостојни проекти, забави за забави, бележење и изработка. Оваа лента е со димензии 5/8 " широк х 25 јарди. Оваа голема количина лента сигурно ќе ви трае проект по проект и во текот на сите прилики за давање подароци! Овој пакет содржи 2 ролни лента од 25 дворови. Големина : 0,625 во х 25ид Боја : Портокалова Количина : 2/Боја на пакување : Портокалова. Големина : 5/8ин х 25ид. Количина : 2 По Пакување. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и многу повеќе со оваа забавна лента!. Одлично за венци, венци, дрвја и многу повеќе.