Итни случаи на најважните производи од суперпајл, бел ориз, lbs
  • Обновено

Итни случаи на најважните производи од суперпајл, бел ориз, lbs

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Essive Essentials е познат по одличен квалитет, вкус, вредност и долгорочен рок на траење. Срдечна итна помош, Суперпајл Белиот ориз е лесен за употреба додаток на тепсија, одлично како странично јадење, или е дури и вкусно јадење обична. Суперпајл Белиот ориз за итни случаи, е суштински основ за снабдувањето со храна на вашето семејство. Овој ориз е совршен за оние кои започнуваат складирање на храна со додавање на блискост и потребни калории. Тоа е здрав извор на тиамин и фолат. Секоја суперпала е спакувана за долгорочно складирање, така што можете да уживате во ова основно жито за наредните години. Спакувано во запечатена метализирана торба со храна, која вклучува абсорбер од кислород, а потоа се става во корпа за храна од 6 галон со пластичен капак. Секоја Super Pail има приближно 400 порции од четвртина чаша. Итни случаи на најважните извори на бел ориз, 40 фунти.