Преградено карирано ќебе со рециклирано карирано
  • Обновено

Преградено карирано ќебе со рециклирано карирано

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рециклираните карирани јога ќебиња се екстра дебели и цврсти. Плетени од рециклирани ткаенини, овие ќебиња се исклучително меки. Одлично за луѓе со волна алергии. Нашите најгусти ќебени за рамо за поддршка на рамената Поддршка за луѓе со волна алергиили и затегнати од рециклиран џемпер fabricsultra-soft за вкупно удобност за удобност за удобност : 59 L x 79w инчисман Производителот на гаранција вклучена.