Варкул Јога Чорапи, Женски Памучни Еластични Вкрстени Ремени Против Лизгачки Држачи Танцуваат Внатрешни Јога Чорапи
  • Обновено

Варкул Јога Чорапи, Женски Памучни Еластични Вкрстени Ремени Против Лизгачки Држачи Танцуваат Внатрешни Јога Чорапи

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации : . Изработен од висококвалитетен материјал, тој е мек и удобен. Јога чорапите имаат анти лизгачки силиконски точки на дното и флексибилна еластична лента на врвот. Дното против лизгање нуди поголема стабилност и самодоверба за време на вашата јога, пилатес, балет и баре вежбање. Тип : Јога Чорапи. Пол : Женски. Големина Тип : Редовни. Количина : 1 Пар. Материјал : Памук. Карактеристики : Анти-лизгање, Апсорбира Пот, Еластична, Удобна. Големина : Една Големина. Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Пар Јога Чорапи Изработени од висококвалитетен материјал, тој е мек и удобен. Јога чорапите имаат анти лизгачки силиконски точки на дното и флексибилна еластична лента на врвот. Дното против лизгање нуди поголема стабилност и самодоверба за време на вашата јога, пилатес, балет и баре вежбање.