Дизајн на Калифорнија Ден Ултра мек каменуван лист постави микрофибер розово, парче на Кал Кинг
  • Обновено

Дизајн на Калифорнија Ден Ултра мек каменуван лист постави микрофибер розово, парче на Кал Кинг

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пријатни, највисоко рангирани и без брчки, тие прават совршен избор за деца или тинејџери. Полиестерските влакна ја прават овие машини за перење и меки и издржливи. Значи, вистинската боја/сенка може да варира. И тие се совршени цени; Getе добиете чувство на колекции на хотели со премиум по цена на ефтини чаршафи. Луксузно опуштено удобност за миење : Овие комплети на листови се совршени за секој со свеж и лесен стил. Земете избор на 5 светли, отпорни на избледени бои. Пред-измиени микрофибер листови даваат сериозна мекост и леснотија на грижа, исто како и преовалените гроздобер производи што ги знаете и ги сакате. 2 Кинг перници 20 in. Кажете здраво на удобноста на постелнините со високи нишки без цената. Ако барате чаршафи со тоа обично, животно, не гледајте повеќе.