Touchdog Subzero-Бура Водоотпорен Рефлектирачки Куче Палто w blackshark технологија
  • Обновено

Touchdog Subzero-Бура Водоотпорен Рефлектирачки Куче Палто w blackshark технологија

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тачдог, водечки Премиум Бренд За Миленичиња Од Утре. Достапно во Повеќе Бои и Големини. Се одликува Со Водоотпорна обложена Полиестерска Надворешна обвивка со дополнителни комерцијални премази што додава издржливост и отпорност на кинење. Овој Кучешки Капут има и акцентиран Вез и принт на Надворешната обвивка.