Шарена расипана џемпер од кучиња, сива
  • Обновено

Шарена расипана џемпер од кучиња, сива

DEN 863.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осигурете се дека вашето куче останува топло и удобно во студените денови со овој шарен „расипан“ џемпер од кучиња од кучиња. Едноставно за вклучување и исклучување, плетениот џемпер има сиво и црно шарено плетено тело, забавна „расипана“ апликација, поводник на поводник покрај пределот на вратот и желка што ја задржува телесната топлина и ја штити вашата пушка од нацрти. Лесното влечење и исклучувањето на дизајнот му овозможува на вашето куче да направи забавна модна изјава додека сè уште се чувствува пријатно и е машина што може да се пее за лесна грижа. Чувајте го вашето домашно милениче топло и пријатно додека изгледате привлечно за време на тие студени вечерни прошетки оваа зима со шарениот „расипан“ џемпер од кучиња од кучиња. Шарена „расипан“ џемпер од кучиња од кучиња : забавна „расипана“ апликација. Дизајн на желка за да ја задржи топлината на телото. Лесно влечење и исклучување на дизајнот. Машина за перење.