NuWallpaper Nirvana Кора И Стап Позадина
  • Обновено

NuWallpaper Nirvana Кора И Стап Позадина

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилот на акварел ја омекнува оваа апстрактна шема на калеидоскоп, давајќи му сонлив и волшебен изглед. Зачудувачкиот чај, морска пена и сивиот дизајн е акцент на изјавата за модерниот дом. Нирвана излупете и залепете позадина доаѓа на една ролна која е широка 20,5 инчи и долга 18 стапки. Апстрактен дизајн на акварел. Излупете и залепете за нанесување, повлечете нагоре за да отстраните. Nu Wallpaper е безбеден за ѕидови и не остава лепливи остатоци зад себе. Nu Wallpaper се држи до секоја мазна, рамна површина-совршена ЗА самостојни проекти. Идеален за изнајмување или украсување на домот. Доаѓа на ролна од 20,5 инчи х 18 стапки и покрива околу 30,75 квадратни метри. фт. Дизајн повторување на 21-во. Овој производ НЕ треба да се применува на текстурирани ѕидови – мазна чиста, сува, насликана површина само (без нелеплива боја или остатоци од сапун).