Пијалок за убавина од лимон, колаген со хидролизиран морски колаген, Оз
  • Обновено

Пијалок за убавина од лимон, колаген со хидролизиран морски колаген, Оз

DEN 188.80

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашиот дневен еликсир за убавина формулирана со четири грама хидролизиран морски колаген - дизајниран да ја хидрира кожата, да ја зголеми еластичноста, да ги намали брчките и да поддржува ново производство на колаген. За најдобри резултати, пијте едно шише секој ден. Во клиничките студии, морските колаген пептиди покажаа ефективна поддршка за намалување на брчките и зголемена еластичност на кожата по 2 недели континуирана употреба. Не постои строга програма или протокол при пиење на оваа валкана формула за лимон, бидејќи 90% од морските колаген пептиди се апсорбираат во вашиот крвоток кратко време по потрошувачката; Слободно пијте ги сите на едно седење или голтка во текот на денот. 30 калории. 1 G шеќер по шише. 4g протеини. Не ГМО, кето. Природно детоксикација. Со антиоксиданти и природни засилувачи за убавина.