Следете Минути 15мл лак 2-Отстранувач Во Лак За Нокти Или лак За Натопување-Нема Гел За Завиткување Фолија Потребен Е Гел За Отстранување Нокти
  • Обновено

Следете Минути 15мл лак 2-Отстранувач Во Лак За Нокти Или лак За Натопување-Нема Гел За Завиткување Фолија Потребен Е Гел За

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Потоа лесно избришете со хартиена крпа на лакот.Карактеристики : 1. За да создадете сјајна површина на ноктите, повеќе не треба да одите во професионален салон за нокти за да го завршите,тврдоглав лак за 3-5 минути,брз и едноставен.Удобен За Носење и Добра цена : Професионален Отстранувач на лак - не иритирачки и толку мал што е многу удобен за носење. Ако слојот за запечатување не се отстрани, нема автоматски да експлодира и ќе треба подолго време да се растовари ноктот.Чистокако да се користи?1) Пред отстранување2) Мелење со полирана шипка 3) Четкање и лепак за нокти 4) Почекајте околу 3 мин лакот пука отворен5) преостанатиот лак со мал челичен туркач6) Лесен За лак спецификации : Боја : Транспарентен Капацитет : 15млквантитет : вклучен Е 1 Пакет со шишиња : 1 Шише Х Лепак Дебондер, 1х шминка за датотеки за нокти. Тоа може ефикасно и брзо лепак за нокти и да заштеди драгоцено време.Брзо И Лесно : само четкајте го средството за чистење лак на ноктите и почекајте 3-5 минути.Гел Отстранувач на лак за Нокти гел лак За Нокти Во Рок Од 2-3 Минути - Отстранувач на лак-Нема Потреба од Фолија, Натопување или Завиткувањебест Отстранувач на Гел-Лак За нокти : револуционерен производ кој лесно може да гел-полирање од ноктите.