Градници За Жени Убава Задна Страна Тока Спорт Прилагодлива Поддршка Јога Беспрекорна Корекција Спортска Долна Облека Најлон Спанде Градник
  • Обновено

Градници За Жени Убава Задна Страна Тока Спорт Прилагодлива Поддршка Јога Беспрекорна Корекција Спортска Долна Облека Најлон

DEN 299.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежина на пакетот : 80гр. Содржина На Пакетот : Лесно Со Поголемиот Дел Од Облеката, Донесете Поголема Погодност За Секојдневно Носење, Менување И Перење. Големина : М Соодветна Тежина : 40-50(кг)Големина : Л Соодветна Тежина : 50-60(кг)Големина : XL Соодветна Тежина : 60-70(кг)Големина : XXL Соодветна Тежина : 70-80(кг)Големина : XXXL Соодветна Тежина : 80-90(кг) Достапни Големини : Нашите Необработени Градници Доаѓаат Во Различни Големини, Од Средни ДО ХХХ-Големи, Погодни За Жени Од Сите Возрасти; Ве Молиме Видете Слики И Описи За димензионирање Детали Пред нарачување. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.