Nexxus Proment Сплит Крајот Поправка Оставете Во Регенератор, 4. фл оз
  • Обновено

Nexxus Proment Сплит Крајот Поправка Оставете Во Регенератор, 4. фл оз

DEN 207.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во Нексус, веруваме дека стилот е да изгледате недооценено, но посакувано. Роден во салони и усовршен од науката, секој производ Nexxus е исполнет со технологии со високи перформанси и скапоцени состојки. Кога косата е оштетена со стилизирање, секое влакно заслужува внимание. Nexxus њујорк салон нега препорачува кога станува збор за изборот, сакате салон квалитет производ кој дава резултати секој пат кога ќе го користите. Колекцијата за врзување На Сплит крај Не Само што го подобрува изгледот и чувството на коса склона кон расцепени врвови, туку и ја враќа слободата на движење. Измијте ја косата Со истакнат шампон Nexxus. Нанесете на влажна коса и пена. Измазнете На истакнат регенератор Nexxus и почекајте 3 минути пред испирање. Заврши Со Nexxus истакнати сплит крајот обврзувачки остави во крем. Збогатен со масло од ленено семе и концентриран еластински протеин. Помага во преуредување и запечатување на поделени краеви. Ги измазнува скршените влакна на косата и помага да се поправи косата склона кон расцепени врвови. Го зголемува вашиот стил, оставајќи ја косата да тече со движење. Нанесете регенератор за оставање на оштетена коса за свеж изглед.