Бамбуси Органска Пумпа За Гради Лубрикант И Крем За Брадавици За Доење, Цевка,.5оз, Без Ланолин, База На Кокосово Масло
  • Обновено

Бамбуси Органска Пумпа За Гради Лубрикант И Крем За Брадавици За Доење, Цевка,.5оз, Без Ланолин, База На Кокосово Масло

DEN 735.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува 1. Повторно нанесете по потреба за поголема удобност. Помага во намалување на триењето за поудобно пумпање. Без ланолин и направен со едноставни состојки : кокосово масло, масло од сончогледово семе, маслиново масло, пчелин восок, екстракт Од Цвет Од Матрикарија, путер од семе од какао. База на кокосово масло.ГРИЖА : Чувајте ја десната страна нагоре на собна температура или поладна. Произведено во САД. Направен од едноставни, органски состојки, нашиот лубрикант за пумпање го намалува триењето за да го направи пумпањето поудобно. Ве молиме запомнете : кокосовото масло може да ја обои облеката, затоа препорачуваме да користите влошки за нега што се перат или за еднократна употреба со бамбуси. Ново! Награди За Избор На мама : Почитување на извонредност. Пумпање мајка мора да има.СОСТОЈКИ : Кокос Нуцифера (Кокосово Масло)*, Хелиантус Ануус (Сончоглед) Масло Од Семе*, Олеа Европа (Маслиново) Овошно Масло*, Пчелин Восок*, Бутиросперма Паркови (Шеа Путер)*, Камилица Рекутита (Матрикарија) Екстракт Од Цвеќе*, Теоброма Какао (Какао) Семе Путер* *Карактеристики На Органска состојка : Се Однесуваат На Брадавици Или Прирабница Пред Пумпање - 1 Мал Пад Е Се Што Ви Треба.