Метални Налепници Нокти Околу 64 Пкг-Божиќна Зелена Боја
  • Обновено

Метални Налепници Нокти Околу 64 Пкг-Божиќна Зелена Боја

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метални Налепници Нокти 5мм Круг 64/Пкг-Божиќна Зелена Марк РИЧАРДС-Метални Налепници : Нокти. Овие прекрасни налепници можат да се користат на различни проекти за уникатен димензионален изглед. Овој пакет содржи еден Лист Од 4х1-3/4 инчи Метални Налепници За Нокти : 64 вкупни парчиња. Секоја налепница има дијаметар од 5мм. Киселина слободен. Увезени.