Гс Стелт-17. Ултра Тенки и Лесни 144hz 3ms Игри Лаптоп Intel Core i7-9750H; Nvidia GeForce RTX2070; 32GB DDR4; 512GB NVMe SSD; TB3; Win10PRO; VR Подготвен
  • Обновено

Гс Стелт-17. Ултра Тенки и Лесни 144hz 3ms Игри Лаптоп Intel Core i7-9750H; Nvidia GeForce RTX2070; 32GB DDR4; 512GB NVMe SSD;

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

MSI GS75 Stealth 17.3 " 144hz 3ms Ултра Тенки И Лесни Игри Лаптоп Intel Core i7-9750 H RTX2070 32 GB 512 GB NVMe SSD Tb3 Win10 PRO VR Подготвени Windows 10 Дома / Windows 10 Pro. Nvidia geforce® Rtx 2000 Серија со најдобри Графички Перформанси. До најновиот 9-Ти Генерал Intel® Јадро? i9/i7 процесор. Змеј Центар со ексклузивни игри на владата. Звук од Динаудио со дизајн на пасивен радијатор и аудио со Висока Резолуција подготвен. Ултра тенки 0,75", ултра-лесни 4,96 фунти. 4-страничен дизајн на тенка рамка. По-Клуч RGB игри тастатура Од Челици со Сребрена Поставата Печатење. Продуктивност 8+ часа траење на батеријата. Свиленкаста мазна подлога за допир со гест со повеќе допири.