Данлоп Геома ВО Тир ЗА ЈАМАХА WR250R 2008-
  • Обновено

Данлоп Геома ВО Тир ЗА ЈАМАХА WR250R 2008-

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

АТ81 заден блок на шарите облик и дистрибуција плус Копчиња За Дизајн на Нечистотија (DGD) помагаат гумата да навлезе надолу низ површинската нечистотија за дополнително влечење низ широк спектар на теренски апликации. Формулираното соединение за задни гуми отпорно на абење нуди подобрен изглед на чипсување, кинење и абење. Задните централни блокови се распоредени во линија за да обезбедат поголема контактна лепенка за максимална влечна сила.