Момени Караван Ацтеките Област Килим
  • Обновено

Момени Караван Ацтеките Област Килим

DEN 1357.60

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светли забавни бои даваат модерен пресврт на традиционалните килимски обрасци пронајдени во Колекцијата Караван. Рачно ткаени Во Индија од 100% волна овие килими се реверзибилни и издржливи. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рачно Ткаени. Материјал : 100% Волна. Висина На Купот : 0,25".