Активниот сет со кратки ракави на задните момчиња 2-парчиња, големини 4-7
  • Обновено

Активниот сет со кратки ракави на задните момчиња 2-парчиња, големини 4-7

DEN 223.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој задник момчиња со 2 парчиња со кратки ракави со кратки ракави и краток сет е одличен за вашето момче. Оваа облека не е само попрестра, туку е и издржлива и ќе може да поддржува секаков вид активност. Деталите за блокирање на бојата во горниот дел и краткото го претвораат во одличен и лесно совпаѓан сет. Но, боите исто така го прават ова лесно да се меша и да се совпаѓа. Тој ќе сака да ја носи оваа облека. Краток ракав. Шорцеви. Сет од 2 парчиња. Каменато со качулка.