Ретро графичка маица на Универзитетот Јеил, 2-пакет, големини 4-18
  • Обновено

Ретро графичка маица на Универзитетот Јеил, 2-пакет, големини 4-18

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оди булдоги! Додадете гроздобер вибрација на неговиот обичен стил со овој дво-пакет на Јеил. Одликувајќи се со графички фронт и животен изглед, тој е сигурен дека ја сака супер-меката памучна ткаенина и удобно вклопување. Забавно е да се обложи со фланелна кошула кога е студено или облечете соло со неколку шорцеви кога сонцето сјае. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. ФИТ : Опуштено. Деколте : 1x1 екипаж на ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; ретро дизајн; Супер-меко чувство. Јеил Ретро Те 2-пакет за момчиња.