Младински Портокал сан Франциско гиганти 7-ми Ининг Истегнување Шорцеви
  • Обновено

Младински Портокал сан Франциско гиганти 7-ми Ининг Истегнување Шорцеви

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го вашето дете удобно во текот на 7-ми Ининг Се Водат со овие Сан Франциско Гиганти шорцеви. Еластичен појас го прилагодува вклопувањето во совршена големина. Духовната графика на Гигантите Во Сан Франциско гарантира дека нивната верност не останува незабележана. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Два предни џебови. Страна сплит полите. Официјално лиценциран. Еластичен појас со врвка за влечење. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Inseam на големината и мерки прибл. 5''. Бренд : Надворешни Работи. Графика за печатење на екранот.