Инктастична Црна Историја Во Тек Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица
  • Обновено

Инктастична Црна Историја Во Тек Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прославете ја историјата во создавањето во Овие, Црна Историја Во Тек Маица За Мали Деца. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Црна Историја Во Тек Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Темносина 3Т. Идеален подарок За Месецот На Црната Историја за пријател или член на семејството!. Совршен подарок за туш за бебиња За Месец На Црна Историја. Прославете ја историјата во создавањето во Овие, Црна Историја Во Тек Маица За Мали Деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. деца наследство учат едуцираат девојка момче афроамериканец ад дете предучилишна детска облека облека.