Деца Дете Бебе Момчиња Девојчиња Солидна Топла Плетена Мека Единствена Гумени Чевли Чорапи Папучи Порибување Меки Чевли Чорапи Момче Волна Влечки Момчиња Папучи ?
  • Обновено

Деца Дете Бебе Момчиња Девојчиња Солидна Топла Плетена Мека Единствена Гумени Чевли Чорапи Папучи Порибување Меки Чевли Чорапи

DEN 206.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење, Погоден за Јога, Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба. Функција : Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода и Среќа. Чевли горниот материјал : Плете. Мода : Цврста. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот, Ви Благодариме за Разбирањето. Стил : Секојдневен. Сервис : Нашите Залихи На Чевли Користат Мека И Удобна Ткаенина, Ако Производот Има Нешто Погрешно, Ве Молиме Контактирајте Не За Решавање. Ако Вашето Дете Е Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина, Благодарам.