Нерѓосувачки Челик Ацтеките Мир Руна Врежан Шестоаголен Грб Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Ацтеките Мир Руна Врежан Шестоаголен Грб Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик Ацтеките Мир Руна Шестоаголен Грб Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстенхируршки Одделение Нерѓосувачки Челикгравирани Ацтеките Мир Руна Дизајн Димензија : 14мм х 12мм ( ) Стандардна Облека За Носење Минималистички Стил полски Финиш Хируршки Одделение нерѓосувачки Челик. Врежан Иконски Дизајн На Мировна Руна На Ацтеките. Врвна Димензија : 14мм х 12мм ( ). Стандардна Облека За Вклопување. Минималистички Стил Полски Финиш.