Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, крем, 3 4 Ширина 72 Должина
  • Обновено

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, крем, 3 4 Ширина 72 Должина

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клетките во форма на саќе го ставаат воздухот во џебовите за да спречат екстремни температури на отворено да влезат и контролираните температури да избегаат низ прозорците, одржувајќи го вашиот дом потопол во зима и поладен во текот на летото. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични клеточни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Колекцијата Essentials има суптилни текстури и неутрална палета што го надополнува секој декор. Внатре и надвор од монтирање. Collection Levolor Custom Essentials Collection Collection Deal Clirelular Cellular Shade : Обичај направено за совршено вклопување. Лесно за чистење.