Село Природни Терапија Ладна И Алергија Меур Бања
  • Обновено

Село Природни Терапија Ладна И Алергија Меур Бања

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Под временските услови? Нека Селото Природните Терапија направи куќа повик! Потонете во топла бања покриена со изолациски меурчиња додека смирувачкиот мирис На Ментол, Лимон И Пеперминт го исполнуваат воздухот. Долготрајните меурчиња помагаат водата да биде потопла подолго за да можете да се опуштите, да се опуштите и повторно да се чувствувате како себеси. Смели Пареи за оние што се чувствуваат под временските услови. Мирисна со лимон, пеперминт, ментол. +Витамин Е И Алое. Ментол-смирувачки и утешен. Пеперминт-Светла, интензивна арома. Алое-омекнување На Кожата. Суровост-Бесплатно. Без Фталати, Парабени, МЕА, ДЕА, ЧАЈ.