Храна на Кловердејл бавно пушено свинско и говедско прстен болоња
  • Обновено

Храна на Кловердејл бавно пушено свинско и говедско прстен болоња

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Храната на Кловердејл бавно пушено свинско месо и говедско прстен Болоња (Болоња колбас) е целосно зготвена и подготвена за сервирање! Нашата прстенест болоња има длабок пушен вкус на хикори, целото семејство ќе ужива! Храната на Кловердејл бавно пушено свинско и говедско прстен болоња (болога колбас). Чувајте во фрижидер. Длабок пушен вкус на Хикори. Без глутен. Целосно варено. Подготвени за сервирање. Пакет 12 унца.