Давинци Гурмански Класичен Сируп Од Бело Чоколадо, мл
  • Обновено

Давинци Гурмански Класичен Сируп Од Бело Чоколадо, мл

DEN 322.40

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гурманскиот Класичен Сируп Од Бело Чоколадо давинци е направен од најквалитетни состојки за да се обезбеди неспоредлив вкус. Гурманскиот Класичен Сируп Од Бело Чоколадо давинци содржи совршена рамнотежа на сладост и вкус. За мазни резултати, специјално го формулираме нашиот сируп за брзо и лесно мешање во топли и ладни пијалоци и се спротивставуваме на млечните производи што се стегаат. Пробајте го нашиот Гурмански Сируп Од Бело Чоколадо Давинци како вкусен додаток на различни пијалоци и кулинарски апликации. Додадете сладок вкус на бело чоколадо во коктели и моктели за да создадете пијалоци со потпис. Нашиот Гурмански Класичен Сируп Од Бело Чоколадо Давинци е сертифициран За Кошер-Пареве. Давинци Гурмански Сируп Од Бело Чоколадо : Вкусови на слатко, кремасто бело чоколадо и ноти на грав од ванила. Направено со чист шеќер од трска. Кошер-Пареве сертифициран. 750 мл. Давинци Гурмански Класична Линија На Сирупи. Бело Чоколадо.