Мрежата за Мрестење на атлас Мајк
  • Обновено

Мрежата за Мрестење на атлас Мајк

DEN 1119.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер - мека најлонска мрежа, Мрежата За Мрестење На Атлас е одлична за правење вреќи од сите видови мамка; единечни јајца, кластери, црн дроб или какви било форми на мека или исечена мамка. Мамката останува на кука подобро. Идеален за брз тековен риболов. Достапно во две ролни со различна големина или претходно исечени квадрати. Бои : Бела, Портокалова, Розова, Црвена, Шартруз, Праска или Сина. Мрежа за Мрестење на атлас Мајк : Пресечете ги квадратите за пребивање за лесно врзување. Направено со супер мек најлонски материјал. Совршен за правење на сите видови мамки за вреќи. Помага мамка остане на јадицата подобро. Работи добро во брзи струи.