Шахија екстра девственото маслиново масло 34. Фл. Оз. Шише
  • Обновено

Шахија екстра девственото маслиново масло 34. Фл. Оз. Шише

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали пржете, печење или зачувување, висококвалитетно маслиново масло е неопходна кујна. Дајте му на готвењето надградба со тоа што ќе донесете дома Шахија екстра девственото маслиново масло. Ова одлично маслиново масло е направено со ладен печат, природна прва обработка, за оптимален вкус и формулација. Резултирачката киселост е помала од 0,8%. Без холестерол, можете да се чувствувате добро кога користите Shahia Extra Virgin Oil кога готвите за вашето семејство и пријатели. Чувајте го шишето на ладно место подалеку од сонцето. Висок квалитет екстра девственото маслиново масло ги издигнува вашите кулинарски креации? Одлично за пржење, печење или зачувување дома. 34.9 fl. Оз за ревидливо шише (1000 мл). Студен печат, природна прва обработка. Нивото на киселост е помалку од 0,8%. Формулата не содржи холестерол. Чувајте шише на ладно место подалеку од сонцето.