Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет
  • Обновено

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

DEN 207.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; заварено плетена јака и манжетни; етикета за пренос на топлина; копчиња за дрво; двојно игла зашиено заоблено дно; плакета со три копчиња; Gildan mens 5,6 mz. Дрибленд 50/50 Џерси Поло 10 Пакет.