Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет
  • Обновено

Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук; Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер; Темната Хедер е 50% памук, 50% полиестер; плетена јака и манжетни; плакета со три копчиња со копчиња од дрво; шиење со двојна игла низ целиот; Гилдан Менс 6,5 мл. Ултра Памук Пике Поло 3 Пакет.