Вртење Црвено-Град Лиф-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави
  • Обновено

Вртење Црвено-Град Лиф-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Претворање На Црвено-4 Град 4 Lyfe-Машки Краток Ракав Графички Маица Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.