Ентинеа Папучи За Мажи и Жени Удобност Внатрешен Надворешен Меки Топол Трендовски Лизгачки Црн 41
  • Обновено

Ентинеа Папучи За Мажи и Жени Удобност Внатрешен Надворешен Меки Топол Трендовски Лизгачки Црн 41

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : овие основни влечки се рачни или машински за перење (со ладен нежен круг). Одличен подарок за разгалување на уморните стапала со заслужен одмор. ЛЕСНО ЛИЗГАЊЕ : Пријатните влечки за спална соба ги прават рацете слободни. Висина на платформата : 2см/0,78".